مدل های جدید دستکش برای زمستان 93

مدل های جدید دستکش برای زمستان 93 - تصویر 1

دستكش در گروه لباس های تاریخی است. پوششی كه از زمان باستان وجود داشته و تا امروز هم حضورش كمرنگ نشده است. روزگاری بخشی از لباس فاخر زنان و مردان بود و حالا جنبه كاربردی آن پررنگ تر شده است. این روزها دستكش های تزئینی برای لباس های شب و رسمی استفاده می شوند ولی در كمد همه ما یك یا دو نمونه دستكش زمستانی وجود دارد.

حالا هم وقت آن رسیده كه دستكش های زمستانی تان را بیرون بكشید و همراه شال گردن، پالتو و بارانی برای كامل كردن ست خود از آنها استفاده كنید ولی اگر به روز بودن برای شما اهمیت دارد، ابتدا نگاهی به این گزارش و مدل های جدید دستكش در زمستان 93 بیندازید.

طرحی تازه، محصولی قدیمی

مدل های جدید دستکش برای زمستان 93

دستكش های بافتنی برای اغلب ما، خاطره روزهای مدرسه را زنده می كنند اما با این تصور اشتباه خودتان را از داشتن لباسی گرم و نرم برای دست های تان محروم نكنید. گرما، لطافت و راحتی دستكش بافتنی تقریبا با هیچ كدام دیگر قابل مقایسه نیست. برای حفظ این دستكش مطلوب باید تغییراتی در طراحی آن ایجاد كنید. طراحان در زمستان امسال ساق بلند را برای دستكش بافتنی پیشنهاد می كنند. دستكش های ساق بلند را همراه شنل هایی كه در شماره های قبل پیشنهاد دادیم، امتحان كنید. از این ست زمستانی پشیمان نخواهید شد.

پیشنهادی برای پالتوهای فاخر

مدل های جدید دستکش برای زمستان 93

وقتی پا به میانسالی می گذارید، بهترین انتخاب برای تن پوش زمستانی شما، یك پالتوی فاخر است؛ پالتویی با طراحی خوب و دوخت ظریف. برای پوشیدن چنین پالتویی در یك مراسم رسمی یا نیمه رسمی، دستكش كوتاه را به شما پیشنهاد می كنیم. دستكش های كوتاه امسال، تركیب چند پارچه مختلف هستند مثل چرم با پشم یا جیر با پوست. این پارچه ها برای دستكشی كه قرار است به لباسی فاخر اضافه و در مراسم رسمی استفاده شود، شایسته تر از نمونه های بافتنی یا پارچه ای است.

آستین به جای دستكش

مدل های جدید دستکش برای زمستان 93

بیشترین مدل دستكشی كه در مجموعه های پاییز و زمستان امسال دیده می شوند، دستكش های بلند هستند؛ دستكش هایی كه طول ساق آنها از آرنج بالاتر می رود و تقریبا این امكان را به شما می دهد كه به عنوان آستین از آن استفاده كنید. در دوخت این دستكش های بلند و آستین طور، اغلب از چرم استفاده شده اما نكته قابل توجه، تنوع رنگی دستكش هاست. رنگ های تازه و غیرمعمولی از چرم در دستكش های زمستان امسال دیده می شود. طراحان به شما پیشنهاد می كنند امسال برای خاص كردن تیپ خود، به جای روسری، كیف یا شال رنگی از یك دستكش بلند رنگی استفاده كنید. دستکش های بلند انتخاب خوبی برای همراهی با پالتوهای آستین سرخود و کیمونویی هستند.

تقلید از موتورسوارها

مدل های جدید دستکش برای زمستان 93

دستكش های مخصوص موتورسواران دیگر از انحصار این گروه خارج شده اند و به دنیای مد پیوسته اند؛ دستكش یا نیم دستكش های چرمی كه بیشتر در محافظت از پوست دست اهمیت دارند تا ایجاد گرما. این دستكش ها امسال مورد استقبال طراحان بوده اند. كسانی كه از ست های اسپرت و نیمه رسمی در لباس پوشیدن استفاده می كنند، می توانند برای روزهای نه چندان سرد از این مدل دستكش استفاده كنند چون گرمای چندانی ندارد. این مدل دستكش ها برای جین پوش ها هم انتخاب خوبی است.

رنگ تازه برای فصل تازه

مدل های جدید دستکش برای زمستان 93

رنگ هایی مثل مشكی، قهوه ای، خاكستری و سرمه ای، انتخاب های معقول و منطقی برای دستكش های زمستانی به شمار می آیند اما طراحان برای زمستان93 به شما پیشنهاد می دهند، رنگ های همیشه را كنار بگذارید و سراغ رنگ های روشن مثل آبی آسمانی، گلبهی و... بروید. پیشنهاد تازه طراحان دیرهضم است و نباید توقع داشت رنگ های روشن در زمستان با استقبال روبه رو شود ولی بی شك كلید مهمی در خاص كردن یك ست سرد زمستانی خواهد بود.

مدل های جدید دستکش برای زمستان 93

منبع: مجله زندگی ایده آل

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه