طرح عجیب و غریب پژو برای آینده +عکس

طرح عجیب و غریب پژو برای آینده +عکس"الکسی میخایلوف" خودروی جالبی را طراحی کرده است که از نظر فناوری به آخرین تجهیزات ممکن مجهز خواهد بود.

از جمله تجهیزات این خودرو می توان به سیستم بیومتریک، آنالیز کردن رفتار راننده، شناخت رفتارهای سرنشینان و ... که جملگی باعث راحتی بیشتر راننده و سرنشینان خواهد شد.

 

خودروها در پیشرفت زمان چهره های عجیب تری به خود گرفته اند در آینده نیز این چهره ها به مرور عجیب تر خواهند شد. در این زمینه هر شرکت یکی خودرو فضایی را رونمایی کرده است که امروز به سراغ طرح عجیب پژو رفته ایم.

"الکسی میخایلوف" خودروی جالبی را طراحی کرده است که از نظر فناوری به آخرین تجهیزات ممکن مجهز خواهد بود. از جمله تجهیزات این خودرو می توان به سیستم بیومتریک، آنالیز کردن رفتار راننده، شناخت رفتارهای سرنشینان و ... که جملگی باعث راحتی بیشتر راننده و سرنشینان خواهد شد.

طرح عجیب و غریب پژو برای آینده +عکس

الکسی بدنه این خودرو را بسیار پیچیده طراحی کرده است و اصلا شبیه به آنچه در جاده ها دیده می شود نخواهد بود. در این خودرو موتور هیدروژنی و مخزن آن در انتهای بدنه و بخش باتری ها به عنوان نیروی پشتیبانی در جلوی بدنه قرار گرفته است.

فرمان این خودرو را اگر در دست بگیرد حتما حس یک دسته بازی کنسولی را به شما وارد می کند و با دکمه های مختلف می توانید خودرو را هدایت نمایید. طبق نظر سازنده، این خودرو برای افرادی ساخته شده است الان بچه هستند و با کنسول های بازی سروکله می زنند.

طرح عجیب و غریب پژو برای آینده +عکس

طرح عجیب و غریب پژو برای آینده +عکس

اخبارعلمی - باشگاه خبرنگاران

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه