دوچرخه‌ هوشمند با این گجت +عکس

دوچرخه‌ هوشمند با این گجت +عکساگر اهل دوچرخه‌سواری هستید، با ابزار جدیدی که برای نصب روی دوچرخه اختراع شده می‌توانید راحت‌تر و حرفه‌ای تر از قبل مسیریابی کنید.

  اخبار,اخبار علمی,دوچرخه‌ هوشمند با این گجت

 روش‌های متعددی برای هدایت و مسیریابی دوچرخه از طریق تلفن همراه و ساعت‌ هوشمند وجود دارد که برای استفاده از آن لازم است، حتما به صفحه گوشی یا ساعت خود خیره شوید که این کار خطرناک است؛ به ویژه در مسیرهایی که شیب‌دار هستند. «SmartHalo» ابزاری است که این مشکل را حل می‌کند و با استفاده از آن دیگر لازم نیست به تلفن همراه خود نگاه کنید. فقط باید نرم افزار گوشی خود را فعال و با بلوتوث به آن متصل شوید و بعد با خیال راحت گوشی را درون جیب خود قرار دهید.

این ابزار که بسیار ساده طراحی شده، درست جلوی دوچرخه شما قرار می‌گیرد و بدون اینکه حواستان را پرت کند، شما را در جهت‌یابی کمک می‌کند. بعد از روشن کردن، این ابزار مسیر درست را با رنگ سبز نشان می‌دهد و هنگامی که مسیر را اشتباه بروید، با یک چراغ چشمک‌زن قرمز هشدار می‌دهد. علاوه بر این، با اتصال «SmartHalo» به تلفن همراه، می‌توانید اطلاعاتی مثل میزان مسافت طی شده، میانگین سرعت و کالری سوزانده شده را هم دریافت کنید. 

اخبار,اخبار علمی,دوچرخه‌ هوشمند با این گجت

  زمانی هم که این ابزار را گم کنید یا از آن دور شوید، می‌توانید با تلفن همراه آن را مکان‌یابی و به راحتی پیدا کنید. این دستگاه علاوه بر اینکه نسبت به شرایط جوی مختلف مقاوم است، از سیستم ضدسرقتی قوی برخوردار است که مانند دزدگیر عمل کرده و سارقان را ناکام می‌کند.

در نهایت این ابزار قابلیت تشخیص تاریک شدن هوا را هم دارد و به صورت خودکار چراغ جلوی دوچرخه را روشن می‌کند. این چراغ همچنین هنگامی که شما دوچرخه را متوقف کنید و از آن پیاده شوید، به صورت خودکار خاموش می‌شود. با تمام این امکانات شاید به نظر می‌رسد که این وسیله نیاز به شارژ کردن روزانه دارد؛ اما سازندگان آن ادعا می‌کنند که باتری آن تا سه هفته دوام می‌آورد.

«SmartHalo» که از ماه مه سال ۲۰۱۶ میلادی روانه بازار خواهد شد، با قیمت ۱۴۹ دلار به فروش خواهد رسید.

 

اخبار علمی - مهر

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه