اگر دهانم را بازکنم، نابود می شود!

298558_488

هافبک راه آهن گفت: «در حال بستن قرارداد با یک تیم دیگر بودم که به خاطر علی لطیفی به راه آهن آمدم.»

عادل کلاه کج در رابطه حضورش در راه آهن پس از غیبت در نیم فصل نخست لیگ اظهار داشت: «من کلا هیچ پیشنهادی را رسانه ای نمی کنم. ۲ پیشنهاد دیگر به غیر از راه آهن داشتم. حتی در حال بستن قرارداد با یک تیم دیگر بودم که به خاطر علی لطیفی به راه آهن آمدم. لطیفی از من خواست که بیایم و کمک کنم.»

وی افزود: «من به دلیل درگذشت پدرم نیم فصل اول شرایط خوبی نداشتم و الان می خواهم به خیلی های دیگر ثابت کنم که هنوز هم آماده هستم. برخی از دوستان آمدند و پشت سرم حرف زدند تا مرا خراب کنند. هر چند خودم سعی کردم به دلیل شرایط بدی که داشتم، کنار باشم و حرفی نزنم.»

هافبک جدید راه آهن در خصوص مشکلات این تیم تصریح کرد: «این مشکلات راه آهن در تمام تیم های لیگ برتری دیده می شود. البته من لیست تیم را دیشب نگاه کردم و دیدم که بازیکنان خوبی داریم. برخی خوب ها رفتند که به درد تیم می خوردند اما در کل تیم پرمهره ای داریم. باتجربه ها و جوانان در کنارهم جمع شدند و انگیزه بالایی دارند. شخصا با لطیفی حرف زدم و درباره مالی صحبت نکردم.»

کلاه کج افزود: «من می خواهم از اول فوتبالم را شروع کنم. برخی برایم شرایط سختی ایجاد کردند و شخصی به نام “ع.و” کارهایی در حق من کرد که اگر دهانم را باز کنم و بگویم نابود می شود اما نمی گویم و در دلم می ریزم.»

منبع : کاپ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه